Maledivy

Summer Island Resort ***/*

Chci bydlet v tomto hotelu

Jednoduchý Summer Island Resort pro méně náročné hosty s velmi příjemnou uvolněnou atmosférou a přátelským servisem. Platí zde tzv. barefoot koncept, což znamená, že během své dovolené nemusíte vůbec nosit obuv, všude se totiž může na boso, i do restaurací. Není nad to, zabořit chodidla do měkkého hřejivého písku! Resort je nyní nově po kompletní rekonstrukci. Výhodou je blízkost k Malé a možnost nočních transferů, díky čemuž je vhodný i pro kratší pobyty (např. kombinace se Srí Lankou).

 • jednodušší resort pro méně náročné
 • vhodný i pro krátké pobyty
 • pěkné potápění u domácího reefu
 • nově po rekonstrukci
 • super poměr mezi cenou a kvalitou
 • v základu plná penze, možnost All Inklusive
 • transfery lodí nebo hydroplánem
 • možnost nočních transferů

Summer Island Resort leží pouhých 34 kilometrů od hlavního ostrova Malé, díky čemuž je vhodný i pro kratší pobyty. Z mezinárodního letiště vás na ostrůvek dopraví buď hydroplán (15 minutový scénický let), nebo také loď (45 minut lodí). Delší cesta lodí je vykompenzovaná mnohem nižší cenou, ale hlavně možností nočních transferů – to vám velmi zkrátí čekací dobu na letišti v den odletu.

Ostrůvek je obklopen tyrkysovou lagunou s bohatým podmořským životem, který přímo vybízí k objevování. Kolem dokola se vine nádherná pláž s jemným bílým pískem. Omrzí-li vás moře, můžete se zchladit v bazénu.

Na aktivní jedince zde čeká posilovna, pilates studio, a samozřejmě také množství vodních sportů (kanoe, windsurfing, paddle boat, katamarán, para sailing, jízda na nafukovacím banánu). Výlety lodí 4x denně na okolní korálové útesy za šnorchlováním. Rybaření. Přímo v hotelu je také potápěčské centrum, které pořádá potápění s přístrojem.

Naopak, potřebujete-li vypnout a dopřát si nějakou uvolňující kúru, určitě se zastavte v hotelovém Spa. Lázně jsou situovány v domečkách nad vodou a nabízí nejrůznější relaxační a zkrášlující procedury, masáže, manikúru a pedikúru, ale také saunu nebo speciální ajurvédské balíčky.

Volný čas můžete také krátit četbou, knihy jsou k zapůjčení v knihovně. V salonku u recepce je prémiové internetové připojení vč. počítačů, potřebujete-li se spojit s někým z domova.

Zapomněli jste si něco přibalit do kufru? Nezoufejte, hlavní věci zakoupíte v místním obchůdku (opalovací krém, plážovou obuv, plážové oblečení…).

Garden pokoje: u hlavní restaurace Samuga a baru. Jsou postaveny v blocích po 7 pokojích (přízemní). Každý pokoj má vlastní verandu s posezením a výhledem do zeleně, a částečně otevřenou koupelnu s příjemnou dešťovou sprchou. Max. 3 dospělí, nebo 2 dospělí, 1 dítě a 1 kojenec. Přidělená restaurace: Samuga.

Superior Vista: leží u pláže. Postaveny v dvoupatrových budovách se 4 pokoji, a Superior Visty jsou vždy v horním patře s terasou situovanou na oceán. Koupelna je částečně otevřená, s dešťovou sprchou. Přidružená restaurace pro plnou penzi: Samuga. Max. 3 dospělí, nebo 2 dospělí, 1 dítě a 1 kojenec. Přidělená restaurace: Samuga.

Superior Bungalow: leží u pláže. Postaveny v blocích po 2 pokojích (přízemní). Prostorná veranda s posezením, výhled na moře. Částečně otevřená koupelna s dešťovou sprchou. Max. 3 dospělí, nebo 2 dospělí, 1 dítě a 1 kojenec. Přidělená restaurace: Samuga.

Premium Beach vila: samostatně stojící vily přímo na pláži (máte pro sebe celou vilu). Na rozdíl od nižších kategorií ubytování, Premium Beach vila má navíc: Nespresso kávovar, DVD přehrávač. V prostorné koupelně máte vlastní vířivku. Příjemné posezení na verandě s výhledem na pláž a oceán. Max. 3 dospělí, nebo 2 dospělí, 1 dítě a 1 kojenec. Přidělená restaurace: Hiya.

Vodní vila: vodní vily jsou postavené na kůlech přímo nad mořem, a z vlastní terasy máte schůdky přímo do moře. Navíc máte ve vile prosklené okénko v podlaze, kterým můžete sledovat podmořský svět přímo pod vámi. Stejně jako Premium Beach vila, i vodní vily mají Nespresso kávovar, DVD přehrávač a koupelnu s vlastní vířivkou. K tomu navíc i dešťová sprcha. Max. 2 dospělí (děti do 15 let nejsou povoleny z důvodu bezpečnosti). Přidělená restaurace: Hiya.

Summer House: rezidence určená pro početné rodiny. Má 2 patra – 2 ložnice, každá s vlastní koupelnou, obývací pokoj, kuchyňský kout, jídelna. Prostorné balkóny s posezením, a také vlastní bazén. První ložnice má manželskou postel s nebesy, a v koupelně vanu pro 2. Druhá ložnice má dvě oddělené postele, a vlastní koupelnu. Každá ložnice má svůj šatník a minibar. Max. 6 osob. Přidělená restaurace: Hiya.

 • dovolená snů 6 kategorií
 • dovolená snů manželské lůžko, pohovka, minibar, šatní skříň, servis na přípravu kávy a čaje, LED televizor se satelitními kanály, telefon, fén na vlasy, základní drogerie. WiFi připojení zdarma.
 • dovolená snů zahrada nebo moře
 • dovolená snů plná penze nebo All Inklusive

Vedení hotelu vždy pamatuje na své hosty a snaží se, abyste měli za každé situace krásné zážitky. A to platí i o stravování. Všechny restaurace v Summer Island resortu jsou otevřené, abyste si mohli i při jídle užívat osvěžující mořský vánek a tropické vůně.

Podle kategorie ubytování je vám přidělena restaurace, ve které se můžete v rámci plné penze stravovat (nižší kategorie se stravují v hlavní restauraci Samuga, vyšší kategorie v nadvodní restauraci.

Samuga (hlavní restaurace) je určená pro stravování na plné penzi. Servíruje mezinárodní kuchyni. Nevi je hlavní bar. Hiya nadvodní restaurace je určená pro hosty plážových a vodních vil. Avi koktejový bar nabízí intimní posezení pro max. 30 hostů, vč. lehkých jídel.

Příklad cenové kalkulace

Klasická dovolená 7 nocí, 2 osoby, plná penze (duben).

Cena pro osobu:

 • dvoulůžkový pokoj Garden 4.210,-Kč x 7
 • transfer lodí 5.150,-Kč
 • Letenka Emirates v optimální knihovací třídě 19.000,-Kč

Osoba v dvoulůžkovém pokoji 53.620,-Kč


Nahoru