Romantika, líbánky, svatby

Svatba na pláži nebo líbánky snů - využijte výhod
Chci na svatební cestu / svatbu →

Právě čas líbánek je ideální dobou pro romantickou dovolenou. Užijte si partnera na jedné z nejhezčích pláží světa, či se vydejte na dobrodružství do hor tropického ráje, nebo na Africké safari. Nechte se hýčkat a rozmazlovat luxusním resortu, kde se nebudete muset o nic starat. Zapomeňte na starosti a radujte se ze života. Využijte slev (nejčastěji 20 až 80% z ubytování pro nevěstu), které poskytují některé resorty na Mauriciu a na Seychelách . Příjemné bonusy a rozmazlování Vás čeká v dalších destinacích jako jsou Fr. Polynésie, Maledivy, Malajsie, Zanzibar či Jihoafrická republika…

Svatba na pláži

Pokud nechcete podléhat stresu a raději byste někam utekli, pak právě pro Vás je určen romantický svatební obřad na pláži či v zahradě. Nemusíte se zabývat velkými přípravami, stačí si naplánovat dovolenou a dodat potřebné dokumenty. Svatby jsou v ČR a SR uznávány pokud proběhnou na Mauriciu, nebo na Seychelách. Podívejte se do sekce "Co dělat" u jednotlivých destinací! Najdete zde, podrobný popis průběhu svatby a potřebné náležitosti.

Mauricius

Mauritius
Ostrov Mauricius s usměvavými lidmi je ideálním místem pro exotickou dovolenou. Na své si přijdou zamilované dvojice, rodiny s dětmi i golfisté.

Seychely

Fregat Island

Liduprázdné bílé pláže s žulovými balvany a palmami dokreslující smyslnost této země. Doporučujeme kombinaci dvou a více ostrovů.

Fran. Polynésie

Francouzská Polynésie
Panenská příroda vybízející ke trekům, úchvatné laguny plné života a korálů, milí lidé...  Jedna z nejluxusnějších destinací světa. Ideální je kombinace ostrovů.

Mexiko

Mexiko

Ideální volba pro všechny, kteří rádi spojí dovolenou v Karibiku s poznáváním jedinečných Mayských památek. Vydejte se s námi do Mexika!

Havaj

Havaj
Havajském souostroví je vhodné pro milovníky nedotčené přírody a zejména aktivnější dovolené včetně treků. Uspořádáme i legální svatbu.

Fidži

Fiji

Skutečný tropický ráj Jižního Pacifiku. Bílé písčité pláže, kokosové palmy, nedotčený oceán, úsměv na tváři. Lze kombinovat se Samoa.

Výročí svatby

Slavíte-li kulaté nebo půl-kulaté výročí svatby, vybrané hotely Mauricia a Seychel poskytují obdobné slevy a bonusy pro dámu, jako při svatební cestě. Výročí je nejčastěji bráno 5,10, 15.. let od svatby a dle jednotlivých hotelů, můžete využít výhod až 9 měsíců před či po tomto datu.

Mauricius

Mauritius
Ostrov Mauricius s usměvavými lidmi je ideálním místem pro exotickou dovolenou. Na své si přijdou zamilované dvojice, rodiny s dětmi i golfisté.

Maledivy

Kuramathi Island Resort

Malé korálky v moři, kde nic nedělání a odpočinek jsou tím pravým důvodem dovolené. Vezměte si sem knížku, šnorchl a milovanou osobu.

Seychely

Fregat Island

Liduprázdné bílé pláže s žulovými balvany a palmami dokreslující smyslnost této země. Doporučujeme kombinaci dvou a více ostrovů.

Zanzibar

Zanzibar

Ostrov z pohádek tisíce a jedné noci. Místo, kde se čile obchodovalo s kořením a otroky.

Réunion

ostrov Reunion
Hlavním lákadlem je příroda snad se stovkami vodopádů a vulkánem s lávovým polem. Aktivní dovolená v tropech - to je Réunion.

Fran. Polynésie

Francouzská Polynésie
Panenská příroda vybízející ke trekům, úchvatné laguny plné života a korálů, milí lidé...  Jedna z nejluxusnějších destinací světa. Ideální je kombinace ostrovů.

Malajsie

Malajsie

Malajsie je země kontrastů nabízí velkoměsta s moderní i historickou architekturou, bílé pláže s vilkami nad vodou, džungle i golfová hřiště.

Vietnam

Vietnam
Krajina posetá rýžovými políčky, dlouhé pláže, rušná, ale nikdy nudná města, milí a pohostinní lidé, to jsou jen střípky z toho, co Vietnam nabízí.

Nejlepší hotely pro svatební cestu, svatbu

Ayada Maldives *****

Ayada Maldives leží v atolu Gaafu Dhaalu kousek od rovníku. Má vnitřní reef a vily na pláži jsou rovnou z bazénem.

7 nocí v dvoulůžkové Beach vile s bazénem + cesta 2 noci (10 dní dovolené), All Inklusive, letenka v optimální knihovací třídě, transfery vnitr. letem + člunem, ČJ delegát. Platí v termínu 1.3.-8.4. při rezervaci do 20.2. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

104.705,-Kč os. All Inklusive

Sandies Baobab Beach ****

Resort přímo u pláže na severozápadě v oblasti Nungwi, která netrpí zdejším extrémním odlivem. Je otevřený od roku 2019 a vhodný i pro větší  rodiny.

Berjaya Langkawi ****

Berjaya Langkawi uchvacuje svým výhledem na smaragdově modré moře a svěží zelené hory. Zasazeno do geoparku, jenž je zařazen na seznam UNESCO. Vhodné po celý rok.  

Shanti Maurice *****/*

Jeden z nejkrásnějších resortů na Mauriciu, který leží na jihu ostrova. Má nádhernou pláž a velmi zajímavý autentický koncept.

Dinarobin Beachcomber *****/*

Resort pod Le Morne je pro náročné klienty hledají klid. Společně s Paradis a golfem tvoří ucelený celek na Mauriciu.

 

La Pirogue a Sun Resort ****/*

La Pirogue se vine v délce 1 km podél pláže Flic and Flac s bílým pískem. Veliká zahrada je plná palmových stromů a ibišků.

7 nocí v dvoulůžkovém Garden Bungalovu s All Inklusive + cesta 2 noci (10 dní dovolené), letenka v optimální knihovací třídě (přes Dubaj), transfery, ČJ delegát. Platí pro termíny v období 1.3.-28.4. při rezervaci do 31.03. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

67.220,-Kč os. All Inclusive

Paradise Cove Boutique Hotel *****

Luxusní resort po kompletní rekonstrukci. Menší hotel bez dětí skýtající klid.

7 nocí v dvoulůžkovém Deluxe Premium pokoji s polopenzí + cesta 2 noci (10 dní dovolené), letenka v optimální knihovací třídě (přes Dubaj), transfery, ČJ delegát. Platí pro termíny v období 1.3.- 24.4. při rezervaci do 30.3. Příplatek do All Inklusive 15.400,-Kč za os. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možnost upravit délku pobytu.

55.810,-Kč os. polopenze

Lagoon Attitude ****

Nově zrenovovaný hotel na severovýchodě Mauricia, který dbá na životní prostředí a zprostředkuje vám autentický zážitek. Pouze pro dospělé.

Maritim Crystals Beach ****

Na východním pobřeží hotel za příjemnou cenu. Ideální volba s All Inklusive.

Emeraude Beach Attitude ***

Kvalitní hotel na nádherné pláži Belle Mare na východní straně ostrova. Vhodný od konce září do dubna. Sami jej hodnotíme jako 3+ a je jen pro dospělé.

Tropical Attitude vily ***/*

Ubytování v privátních vilách v zázemí menšího autentického hotelu na východě Mauricia.

Constance Moofushi *****

Constance Moofushi leží v jižní oblasti Ari Atolu, což je místo jenž je pro svůj podmořský svět celosvětově uznáváno. Zažijte pravý luxus na Maledivách s vynikajícím jídlem.

Atmosphere Kanifushi Maldives *****

Pětihvězdičkový resort s velice prostornými vilami podél pláže nabízí velkorysé All Inklusive Platinum Plus. Na své si zde přijdou jak náročné dvojice, tak i ti, kteří se chtějí vydat na Maledivy s celou rodinou.

7 nocí v dvoulůžkové Sunset Beach vile + cesta 2 noci (10 dní dovolené), All Inklusive, letenka v optimální knihovací třídě, transfery hydroplánem, ČJ delegát. Platí v termínu 21.7.-31.10.2020 při objednání min. 60 dní předem. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

78.260,-Kč os. All Inklusive

Amari Havodda Maldives *****

Resort vhodný pro dvojice milující podmořský život. Samotný resort v čistém moderním stylu.

7 nocí v dvoulůžkové Sunset Beach vile + cesta 2 noci (10 dní dovolené), All Inklusive, letenka v optimální knihovací třídě, transfery vnitr. letem a člunem, ČJ delegát. Platí v termínu 1.7.-31.10. při rezervaci do 29.2. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

70.390,-Kč os. All Inklusive

Kudafushi Resort ****/*

Nový resort s kvalitním šnorchlováním a super servisem. Vhodné pro rodiny i s dvěma dětmi.

7 nocí v dvoulůžkové Water vile (nadvodní) + cesta 2 noci (10 dní dovolené), Soft All Inklusive, letenka v optimální knihovací třídě, transfery vnitr. letem a člunem, ČJ delegát. Platí v termínu 1.7.-31.7. Doplatek na plné All Inklusive 12.100,-Kč/os. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

63.200,-Kč os. Soft All Inklusive

Innahura Maldives ***/*

Výborný poměr cena - kvalita, Innahura Resort je otevřený od března 2019.

Safari Island Resort ****

Kvalitní čtyřhvězdička v Severním Ari Atolu s unikátním konceptem, kdy hosté mají 1x za pobyt celodenní privátní výlet lodí s kapitánem. Lze kombinovat se sesterskými hotely během jednoho pobytu na Maledivách. Transfer z Malé je hydroplánem.

7 nocí v dvoulůžkovém Beach bungalovu + cesta 2 noci (10 dní dovolené), rozšířená polopenze s nápoji po celý den, letenka v optimální knihovací třídě, transfery hydroplánem, AJ delegát. Platí v termínu 3.4.-30.4. Doplatek do All Inklusive 2.880,-Kč za os. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

60.340,-Kč os. HB s nápoji

Kombinace 2 ostrovů ****

Unikátní příležitost vyzkoušet si během jednoho pobytu dva resorty v severním a jižním Ari Atolu, konkrétně Safari Island a Angaga Island.

Sun Aqua Vilu Reef ****/*

Resort od kvalitní značky Sun Siyam, který je zejména vhodný pro rodiny s dětmi. Pětihvězdička, která potěší příjemnou cenou.

7 nocí v dvoulůžkové Beach vile + cesta 2 noci (10 dní dovolené), All Inklusive, letenka v optimální knihovací třídě, transfery hydroplánem, ČJ delegát. Platí v termínu 1.7.-30.9. při objednání do 15.4. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

65.840,-Kč os. All Inklusive

Maia Luxury Resort *****/*

Maia Luxury resort je jedním z nejluxusnějších resortů na Seychelách s výjimečným konceptem a jako jeden z mála nabízí All Inklusive. Zažijete špičkový servis s komorníkem, absolutní soukromí a klid (Maia má pouze 30 vil, každý s privátním bazénem). Jednoduchý transfer z letiště díky poloze na hlavním ostrově Mahé.

Kempinski Seychelles *****

Komfort a luxus – to je přívlastek služeb, které resort nabízí. Budete mít k dispozici odhodlaný a přátelský personál.

7 nocí ve dvoulůžkovém Hill View pokoji s polopenzí + 2 noci cesta (10 dní dovolené), letenka z Prahy v optimální knihovací třídě přes Dubaj či Doha, transfery minibusem, ČJ delegát. Platí pro pobyty v termínu 1.9.-31.10. při objednání min. 90 dní předem. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možný jiný počet nocí.

63.510,-Kč os. polopenze

Raffles Praslin *****/*

Top luxusní resort leží na ostrově Praslin na severním pobřeží, podél dlouhé písečné pláže Anse Takamaka v blízkosti národního parku Vallee de Mai.

La Reserve ****/*

Resort se  nachází v národním mořském parku Curieuse u soukromé hotelové pláže Anse Petite Cour s bílým pískem s typickými žulovými balvany. Najdete skvělé podmínky pro šnorchlování.

Paradise Sun ****

Velice přívětivý resort Paradise Sun je situován na Cote d‘Or, jedné z nejlepších pláží na ostrově Praslin i na světě.

Les Villas d´Or ***

Rodinný resort na Praslinu, nacházející se uprostřed přírody s útulnými vilami.

Patatran Village ***/*

Malý resort na severu La Digue. Ideální pro ty, kdo hledají klid a romantiku s nádherným výhledem na tyrkysovou zátoku. Místo si oblíbili i snoubenci pro svatební obřady.

Four Seasons Desroches *****/*

Pro ty nejnáročnější z vás hledající absolutní soukromí a klid. Obývá stejnojmenný ostrov Desroches a zabírá jen část jeho plochy, zbytek je neobydlený a porostlý bujnou zelení.

7 nocí ve dvoulůžkové Ocean View vile s bazénem s polopenzí + 2 noci cesta (10 dní dovolené), letenka z Prahy v optimální knihovací třídě přes Dubaj, transfer vnitr. letem, ČJ asistence. Platí pro pobyty v termínu 15.2.-24.3. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možný jiný počet nocí.

121.870,-Kč os polopenze

Alphonse Island *****

Alphonse Island je jediným resortem na stejnojmenném panenském atolu patřícím mezi tzv. vnější ostrovy seychelského souostroví.

Hilton Labriz *****

Luxusní resort na ostrově Silhouette, kam cesta lodí zabere zhruba 40 minut. Budete obdivovat úchvatné vrcholky hor, tropickou zeleň a jiné krásy přírody.

7 nocí ve dvoulůžkové Beachfront vile s polopenzí + 2 noci cesta (10 dní dovolené), letenka z Prahy v optimální knihovací třídě přes Dubaj či Doha, transfery minibusem a lodí, ČJ asistence. Platí pro pobyty v termínu 18.4.-17.7. při objednání do 29.2. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možný jiný počet nocí.

71.520,-Kč os. polopenze

Four Seasons Resort Bora Bora *****/*

Absolutní špička na prstenci kolem ostrova Bora Bora. Nechte se hýčkat v ráji.

Conrad Bora Bora Nui *****

Naše srdeční záležitost, doporučujeme pro náročné cestovatele jako odpočinkovou variantu na prstenci Bora Bora.

Le Meridien Bora Bora *****

První z resortů na prstenci atolů u ostrova Bora Bora, což zaručuje nejlepší výhled na horu Otemanu.

The Brando *****/*

Nejluxusnější resort v celé Francouzské Polynésii se nachází na panenském atolu Tetiaroa pouhých 20 minut letu od Tahiti. Hýčkat vás budou široké služby All Inclusive.

Sofitel Moorea Ira Ora Beach ****/*

Námi preferovaná varianta na ostrově Moorea leží na jednoznačně nejkrásnější pláži. Super šnorchlování.

Le Mahana Huahine ***

Nejlepší z hotelů s nejhezčí pláží na ostrově Huahine. Kvalitní tříhvězdička, ubytování v bungalovech kousek od moře.

Hotýlky - aktivní dovolená **/*

Jednoduché hotýlky pro okruh po ostrově Réunion. Na letiště připravíme auto a program po ostrově. Pomůžeme zvolit ubytování.

7 nocí v dvoulůžkových pokojích + cesta 2 noci (10 dní dovolené), snídaně, půjčené auto na celou dobu pobytu, letenky v optimální knihovací třídě (25.500,- Kč/os), asistence partnera. Kombinace hotelů **/* v horách u vulkánu i u pláže. Cena platí pro období 1.12.19-30.9.20. Příplatek na polopenzi 6330 Kč/os. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Jiné délky pobytu či kombinace s Mauriciem jsou možné.

47.130,-Kč os. snídaně

LUX Ile Reunion *****

Nejlepší hotel na pláži ostrova Réunion. LUX Ile Reunion je vhodný ke kombinaci s LUX Le Morne na hodinu vzdáleném Mauriciu. Luxusní dovolená na kterou nezapomenete.

Simbavati Hilltop Lodge ****

Luxusní lodge se stany na úpatí hory v Krugrově parku. Romantika v klidu s největším výskytem zvěře.

Entabeni Safari & Golf *****

Soukromá rezervace nedaleko Johannesburgu. Ideální při svatební cestě i pro rodiny s dětmi. Lodge bez plotů.

Jungle Beach Resort ****/*

Unikátní resort ponořený do přírody, na východním pobřeží Srí Lanky. Velmi klidná lokalita u nádherné pláže. Bydlení ve vilkách obklopených zelení. Ideální doba pro návštěvu: naše léto.

Four Seasons Langkawi *****

Vhodné po celý rok.  Vybrat si můžete z ubytování v hlavní budově nebo v luxusních vilách na pláži.

The Datai Langkawi ******

Leží přímo v srdci starobylého pralesa kousek od pláže v malebné zátoce Datai Bay. Krátce po rekonstrukci. National Geographic ohodnotil zdejší pláž jako jednu z top 10 na světě.

Pangkor Laut Resort *****

Málo kde naleznete nadvodní vily a zároveň nedotčenou přírodu pralesa, bílou pláž na jednom místě. Luxus na privátním ostrově na západní straně Malajsie.

7 nocí v dvoulůžkové Garden vile se snídaní + cesta 2 noci (10 dní dovolené), letenka v optimální knihovací třídě přes Doha, transfery, asistence místního partnera. Platí pro termíny v období 1.5.-30.6. a 1.9.-19.12. při rezervaci min. 60 dní předem. Možný příplatek do plné penze za 2260 Kč/os./noc. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

40.400,-Kč os. snídaně

Taaras Beach Redang ****/*

Klidný resort se nachází na panenském ostrově Pulau Redang u východního pobřeží Malajsie. Vhodný od dubna do října.

Mutiara Taman Negara ***

Příjemný resort nacházející se uprostřed džungle národního parku Taman Negara.

Six Senses Con Dao *****/*

Luxusní resort se nachází na vietnamském ostrůvku Con Son a leží přímo v oblasti národního i podmořského parku. Top varianta pro náročné.

Chen Sea Resort ****/*

Poklidný resort na ostrově Phu Quoc. Jeden z nejhezčích. Ubytování ve vilkách kousek od pláže.

Mango Bay Eco-resort ***/*

Ekologický resort na ostrově Phu Quoc je jiný. Návštěva ostrova Phu Quoc je ideální po celý rok jen se vyhněte říjnu. Resort nás mile překvapil!

Reef Villa *****

Výjimečný resort na západním pobřeží Srí Lanky, jen s pár vilami se znatelnou péčí irských majitelů.

WaterLovers Beach ****/*

Rodinný ekologicky vedený resort s uměleckými díly majitele. Jeden z nejromantičtějších hotelů na Diani Beach.

Aiyana Resort *****

The Aiyana Resort and Spa inspirovaný africkou architekturou leží na nedotčeném ostrově Pemba. Zastavte se a užijte si zaslouženého odpočinku.

 

7 nocí v dvoulůžkové Prestige Beach vile s All Inklusive + cesta 2 noci (10 dní dovolené), letenky v optimální knihovací třídě, transfery vnitr. letem a autem. Platí pro termíny v období 1.7.-31.7. s rezervací min. 60 dní před. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

70.990,-Kč os. All Inklusive

Zawadi Hotel *****/*

Plážová dovolená v soukromí a luxusu na jihovýchodním pobřeží Zanzibaru s dechberoucím výhledem a soukromou pláží.

Gold Zanzibar ****

Gold Zanzibar leží na severozápadním pobřeží a je oázou luxusu a elegance. V moderním duchu nabízí svým hostům příchuť tropického ráje a dálného orientu.

7 nocí v dvoulůžkovém pokoji Deluxe Garden s All Inklusive + cesta 2 noci (10 dní dovolené), letenky v optimální knihovací třídě, transfery autem. Platí pro termíny v období 1.7.-26.7. a 1.9.-25.12. s rezervací min. 60 dní před. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

61.290,-Kč os. All Inklusive

La Gemma dell Est ****/*

Resort leží u široké pláže s jemným bílým pískem na severozápadě Zanzibaru a obklopuje jej nádherně udržovaná zahrada. Není zde problém s odlivem. Pokoje s výhledem na moře jsou umístěné v terasovité budově ve svahu.

El Dorado Maroma by Karisma *****

Náš nejoblíbenější resort, do kterého se budeme vždy rádi vracet. Luxusní Gourmet All Inklusive hotel jen pro dospělé, na jedné z nejkrásnějších pláží světa. Od konce roku 2016 zbrusu nové nad-vodní bungalovy, které opravdu stojí za to (atmosféra Malediv nyní i v Karibiku).

7 nocí v dvoulůž. Jacuzzi Junior Suite + cesta (9 dní dovolené), All Inklusive, letenka v optimální knihovací třídě, transfery, ČJ delegát. Platí pro termíny mezi 1.5.-31.10.2020 s rezervací do 28.2. Slevy i na další termíny. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu. Odlety z Vídně bývají levnější.

62.700,-Kč os. All Inklusive

El Dorado Casitas Royale *****

Nejluxusnější z El Dorado resortů určených jen pro dospělé. Bungalovy s doškovou střechou ponořené do zahrad u dlouhé pláže s uměle vytvořeným reefem z betonových bloků.

7 nocí v dvoulůž. Casita Suite + cesta (9 dní dovolené), All Inklusive, letenka v optimální knihovací třídě, transfery, ČJ delegát. Platí pro termíny mezi 1.5.-31.10.2020 s rezervací do 28.2. Slevy i na další termíny. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu. Odlety z Vídně bývají levnější.

65.710,-Kč os. All Inklusive

Paradisus La Perla *****

Paradisus Playa del Carmen La Perla je velmi kvalitní resort na Mayské riviéře, který je určen jen pro dospělé. S vedlejším sesterským resortem La Esmeralda tvoří veliký komplex se spoustou restaurací a vyžití. Před resortem se rozkládá pěkná dlouhá písečná pláž. Zároveň ideální základna k výletům po poloostrově Yucatán.

Tsarabanjina Madagaskar *****

Leží na mini ostrůvku s čistými plážemi u ostrova Nosy Be patřícího k Madagaskaru, jde o unikátní letovisko v řetězci Constance, je asi 60 km od letiště na Nosy Be a cca 90 min jízdy lodí.

Phi Phi Island Village Beach ****/*

Luxusní resort se soukromou pláži s ubytováním v privátních vilkách v zahradě i u pláže. Resort jako jeden z mála nabízí i možnost All Inclusive.

Malindi Dream Garden ****

Butikový resort na pobřeží v Keni, přímo u nádherné pláže. Z resortu je možno plánovat výlety po okolí a na safari.

Six Senses Fiji *****/*

Resort pouze s 24 luxusními vilami, výbornou gastronomií ze surovin z vlastní zahrádky.


Nahoru